חולה על כדורגל, אבל אוהב גם אירוויזיונים: פתחנו שולחן עם מגיש הספורט שמותח את הקווים

דקה לפני שהיורו יוצא לדרך והוא יתחיל לדלג בין האולפן לקווים, מגיש ספורט 1 שרון דוידוביץ' נזכר בדרמה הגדולה סביב ההתמוטטות של כריסטיאן אריקסן הדני ביורו הקודם, חושף מי המודל שלו להגשה ומסביר למה כדורגל יכול לעניין גם גייז. פודקאסט המכון לעיתונות. ראיון

"האינסטינקט הראשון שלי לומר שהייתי ספורטאי, אבל באיזשהו מובן, ספורטאי נשאר ספורטאי בנשמה, אני הייתי כדורסלן, גדלתי ברחובות, עד כמה שאפשר לגדול ברחובות. בשיא שלי קיבלתי זימון לנבחרת ישראל והייתי כמה אימונים, ואז הבנתי, רגע, זה גדול עליי. זאת אומרת, זה גדול עליי המחויבות הזו, כדי להשקיע, להיות שחקן ברמה של נבחרת ישראל, זה הרבה יותר מדי. ואז הגיעה הפציעה שהובילה אותי לקריירה אחרת".

שרון דוידוביץ' הוא היום אחד המגישים המובילים בערוצי ספורט1. הוא כהגדרתו "ורסטילי", כלומר הרבה יותר מאיש ספורט. שיחה עמו בפודקאסט תיקטוק של המכון הישראלי לעיתונות מוכיחה שמדובר בהגדרה די מדויקת. דקה לפני שמשחקי היורו נפתחים והוא ידלג מהאולפן לקווים ובחזרה לאולפן, הוא נזכר בדרמה הגדולה סביב ההתמוטטות של כריסטיאן אריקסן הדני ביורו הקודם ("לא היה לנו מידע, תהינו מה עושים"), מסביר למה מודי בר און ז"ל הוא המודל שלו להגשה ונותן טעימה מהספר החדש שהשיק.

חלק מהשיחה מובא כאן בכתבה. האזינו או צפו בשיחה המלאה כאן או בערוץ וואלה +.

מאז 2007 הוא בערוץ. "שבועיים אחרי השחרור התחלתי את דרכי כשדר קווים", הוא מספר. "אני אומר את זה במקום הכי אובייקטיבי שאפשר לומר – זה ערוץ ספורט בתשלום והוא סגור, ואולי הצפייה בו היא קצת יותר נמוכה מערוצים פתוחים, אבל הוא הכי ואליו פור מאני. וכעובד המקום, ויסכימו איתי גם חבריי, זה לפעמים קצת מבאס, כי באמת, השידור יותר חשוב מהאולפן. והיום, גם כדי להתקדם וגם כדי להתפרנס, אתה צריך להיות מולטי-טסקינג. אתה ממשיך בקו שלך ומתקדם ונלחם על השידורים בספורט1, אבל על הדרך מוכיח להם שרגע, אני יכול גם להגיש, אז בוא נעשה סביב זה פאנל. ככה התחלנו אולפנים, ככה התחלנו ב-2017 ואז גם מגיע יורו ב-2021 וגם עכשיו. במקביל גם קידמתי את הכתיבה שלי בפייסבוק, בזמנו היו שנים שהייתי גם במקביל בידיעות אחרונות ו-וויינט ספורט, כתבתי ספרים, הגיעו פודקאסטים וגם רדיו".

יצרת לעצמך נישות גם במקומות אחרים, נכנסת לצוות ההגשה של טל ואביעד.

"כמגיש מחליף, כן. אני חולה על ספורט, אני באמת באמת אוהב ספורט, מהמקום הכי רגשי, הכי ערכי אפילו שהייתי אומר, אבל כן, אני גדלתי בתור אחד שאומר אוקיי, אני רוצה לעשות משהו שאנשים יראו. עשיתי חיקויים, הייתי עושה אפילו סטנדאפ, עד שהבנתי שעם בדיחות קקי פיפי אני לא אגיע יותר מדי רחוק, אז נשארתי בכדורגל ישראלי. יש לי המון עניין בתרבות וספורט ומוזיקה, ומוזיקה ואירוויזיונים והכל. העניין הוא, שאני גם מכניס את זה לשידורי ספורט. אני תמיד אתן הקשרים ספורטיביים, תרבותיים, טלוויזיונים, מוזיקליים, גם בתוך השידורים עצמם".

שרון דוידוביץ', תיק טוק 09.06.2024אולפן וואלה
שרון דוידוביץ', תיק טוק 09.06.2024 / אולפן וואלה

"מודי בר און זורם בעורקיי"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסומים נוספים